مجتمع  فولاد آبتین  -   مشاور ، طراح و مجری انواع سازه های فولادی پیش ساخته

 

 

 
 

     بمنظور هماهنگی هر چه بیشتر در امر ساخت فضاهای مورد نیاز ، علی الخصوص سوله های واقع  در شهرکهای صنعتی ، شرکت آبتین با  دارا بودن آرشیوی بسیار گسترده  و تجربه ای طولانی در زمینه طراحی  بخش عمرانی کارخانجات ، انبارها ، سالنهای تولید  و ...  با دادن مشاوره های لازم در زمینه چیدمان خطوط  تولید ،  تطبیق آن با  سالن تولید  و ساختمانهای جانبی  ، نقشه های مورد نیاز برای سازمانهای ذیربط را تهیه کرده و برای دریافت پروانه و سایر مصوبات  در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد .

مزایای  این کار عبارتند از :

1-  کاهش چشمگیر مصرف مصالح  که همواره از سوی مهندسان مشاور در طراحی ها رعایت نمی گردد .

2- استفاده از مشاوره و طراحی صحیح  کارخانه  یا هر نوع بنگاه اقتصادی دیگر که در صورت عدم رعایت اصول مربوطه  ، تا آخرین روز عمر کاری موجب اتلاف انرژی ، وقت ، نیروی کار، مواد اولیه ...  و تحمیل میلیاردها تومان هزینه  پنهان خواهد شد .

3- از بین رفتن عدم هماهنگی مابین سازنده ، مهندس ناظر، قوانین شهرکها  یا شهرداریها ، ادارات بهداشت  و کار .... و صرفه جویی کامل زمانی و مالی . در اصل این کار امکان تطبیق کامل طرح با نیازهای صنعت مربوطه ، قوانین حاکم و آنچه که در نهایت احداث میگردد را به شما میدهد و باعث حذف دوباره کاریها میشود .

4-امکان صدور پیش فاکتور و تنظیم طرح توجیهی مطابق با نیازهای طرح توسط شرکت و بصورت همزمان برای تسریع و یکپارچه سازی امور آندسته از مشتریانی که نیازمند دریافت تسهیلات بانکی میباشند .

Home
درباره ما
طرح و نقشه
تولیدات
تماس
فهرست پروژه ها